Search
Filters
Close

About Us

Mağazamız, 2004 yılında , kara&deniz avcılığı ekipmanları , marine elektronik araç gereçleri ve plaj malzemeleri alanlarında perakende satış yaparak  faaliyetlerine  başladı. 2007 yılından itibaren ise, sektördeki diğer mağazalara toptan satış yapmaya da başlayarak,  hizmet ağımızı genişlettik.
    Günümüzde Kuzey Kıbrıs’ın 6 ilçesinde toplam 8  SEGAMARINE STORE  mağazası ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. 
     Tescilli markalarımızdan  olan LONTANO ile balık avcılığında ihtiyaç duyulan birçok malzemeyi uzun yıllardır müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Sağlamlık ve yedek parça imkanıyla yerel müşterilerimizin gönlünde taht kuran Lontano ürünlerini, web sitemiz aracılığıyla yurt dışındaki amatör balıkçılara  da ulaştırmaya başladık. 
     Av kıyafetleri ve aksesuarları alanlarındaki markamız AZGAN, mağazalarımızda yerini aldığı günden itibaren başta ülkemiz avcıları olmak üzere outdoor etkinlikleriyle ilgilenen tüm bireylerin  gözdesi oldu.
    FISH FOR EVER  markamızla ise, amatör balıkçılarımız için avlayacakları balık türlerine göre özenle hazırlanmış  yemler sunmaktayız. 
   2021 itibarıyla bünyemize kattığımız ANGLERS KAYAK markasıyla da ülkemizde büyük bir yeniliğe imza atıp balıkçı kanolarımızı ithal ettik. Farklı modeller ve ekipman seçenekleriyle sunduğumuz kanolarımızla, hem spor yapıp hem de amatör balıkçılık hobinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. 
   Tüm markalarımızı ve bu markalar altındaki ürün yelpazemizi, ülkemiz koşullarına göre geliştirip sürekli  güncelleyerek müşterilerimizin en iyiye erişebilmesi konusunda elimizden geleni yapmaktayız.
   Tescilli markalarımız yanısıra, dünyanın birçok yerinden ithal ettiğimiz seçkin markaların ürünleriyle de  17 yıldır müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duymaktayız.